Екопарк «Аміла» пропонує мисливським та фермерським господарствам України диких тварин із Європи, а також із власних ферм. Ми співпрацюємо безпосередньо з європейськими господарствами, які вирощують початкове поголів’я, та можемо гарантувати відмінні трофейні якості  та чистоту кров’яної лінії тварин. Всі тварини при відправці підлягають ветеринарному контролю у відповідності до вимог українського законодавства при імпорті на територію України.

На замовлення клієнтів ТзОВ «Екопарк «Аміла» поставляє з Європи початкове поголів’я:

– благородного оленя;
– європейської лані;
– європейського муфлона.

Із власного господарства, розміщеного на території України, ТзОВ «Екопарк «Аміла» може здійснювати поставку:

– благородного оленя;
– плямистого оленя;
– дикого кабана;
– європейського муфлона.

Тварини доставляються автотранспортом, спеціально обладнаним для перевезення тварин відповідно до вимог законодавства. Під час карантину партії тварин відбувається розмитнення та тк.зв. «ветеринарна очистка», після чого замовники отримують тварин вже зі всією необхідною документацією.

На замовлення клієнтів Екопарк ``Аміла`` поставляє з Європи та з власного господарства початкове поголів’я:

Найкрасивіший представник сімейства оленячих, має струнке тіло, пропорційну будову. Під хвостом благородного оленя є характерна біла пляма. Висота благородного оленя в середньому близько півтора метра, а вага до 200 кг. Тривалість життя оленя в природних умовах в середньому складає 15-20 років. В оленярських господарствах багато оленів можуть прожити і до 25-30 років.

Роги оленів володіють цілющими властивостями при лікуванні гіпертонії і нервових захворювань. Вони характеризуються фірмовою гіллястістю та є втіленням самого цінного та престижного трофею для будь-якого мисливця.

Останні декілька років спостерігається збільшення зацікавленості у вирощуванні цих благородних тварин в Європі та Україні.

Олень благородний

Лань європейська

Лань відноситься до сімейства оленів, середньої величини, висотою від 85 до 100 см (дорослі самці), довжина тіла тварини досягає 140 см. Вага дорослого самця – до 100 кг. Забарвлення тварини змінюється в залежності від пори року.

Європейська лань – це стадна тварина. Самки зазвичай влітку тримаються сімейними групами. Старі самці ходять табунами по кілька голів або поодинці, лише з серпня вони утворюють невеликі стада (близько 10 особин), приєднуючись до самок. Навесні (у квітні) роги скидаються у старих самців, а нові, що виростають в серпні, очищаються від шкіри.

Головна прикраса самців-ланей – чудові, що відрізняються своєю формою від інших різновидів оленів, роги. Кожен ріг на вершині розширений у вигляді «лопаті» з наявністю кількох відростків. Нижче цієї «лопаті» розташовані ще 2-3 відгалуження. Чим старше тварина, тим роги більш досконалі. Серед мисливських трофеїв ці неповторні красиві роги по праву займають особливе місце.

Муфлон європейський — вид роду баранів родини бикових. Жуйна парнокопитна рогата тварина. Самки і ягнята муфлонів утворюють стадо до 100 особин в той час, як самці приєднуються до стада тільки під час гону, щоб позмагатись у турнірних боях.

Довжина тіла самців муфлона – 1,25 м, з яких 10 см – довжина хвоста. Висота – 70 см У самців сильно розвинені товсті трикутні в поперечному перерізі роги довжиною до 65 см із 30-40 складками. Вага самця – 40-50 кг. Самки дещо світліші, менші і зазвичай без рогів. Вважається, що саме муфлон є прабатьком усіх порід домашніх овець і був одомашнений близько 8 тисяч років тому.

Харчуються муфлони травами, пагонами і листям чагарників. Регулярно ходять на водопої. Причому, можуть пити навіть дуже солону воду. Самки і самці європейських муфлонів досягають статевої зрілості у віці 1,5 років. На другому році життя самки, як правило, запліднюються і у віці двох років у них народжується перше ягня. Самці починають брати участь у розмноженні на 3-му або 4-му році життя. Хоча статева зрілість у них наступає раніше, сильні барани відганяють їх від самок. Вагітність самки європейського муфлона триває протягом п’яти місяців. Ягнята починають з’являтися з кінця березня до кінця квітня. Одразу після народження вони стають на ноги і через кілька годин можуть йти за матір’ю. У природних умовах тривалість життя європейського муфлона становить близько 8 років.

Успішна акліматизація європейського муфлона має велике наукове і практичне значення, оскільки він може збільшити видовий склад цінних мисливсько-промислових тварин. Як родоначальник домашніх овець, муфлон легко утворює помісь з різними породами овець, покращуючи їх якості, і тому може бути вихідною формою для гібридизації.

Муфлон європейський

Кабан дикий

Кабан (дика свиня) — дикий предок свійської свині — важить 60-150 кг. Тіло його вкрите щетиною. Забарвлення — від світло-бурого до майже чорного. На спині є щетинистий гребінь, який при збудженні тварини настовбурчується. Поросята смугасті.

Кабан усеїдний: живиться як рослинами (кореневища, бульби, цибулини, фрукти, горіхи, насіння, вегетативні органи рослин), так і тваринами: комахами, молюсками, червами,  ящірками, та зміями, жабами, яйцями птахів, падлом тощо. Кабан має неабияке значення в житті лісу: перекопуючи великі ділянки землі, він сприяє загортанню насіння.

Кабани полюбляють купатись. Вони влаштовують «купальні» , наповнені водою та багном. Після «ванни» кабани чешуть боки об каміння та дерева, що ростуть поблизу. Кабан дуже сильна тварина. Відомі випадки, коли кабани своїми іклами вбивали вовків. Мабуть, саме тому кабан залишається бажаним трофеєм на полюванні.